• 01 Temmuz - 10 Eylül 2023
  Minimum 4 Gece Konaklama icon
  Haftalık ₺49.000
  Gecelik ₺7.000
 • 11 Eylül - 30 Eylül 2023
  Minimum 4 Gece Konaklama icon
  Haftalık ₺38.500
  Gecelik ₺5.500
 • Ekim 2023
  Minimum 4 Gece Konaklama icon
  Haftalık ₺24.500
  Gecelik ₺3.500
Hasar Depozito icon
2000 ₺
Kapora Ödemesi icon
%40
Giriş16:00
icon
Çıkış10:00
icon

VillaRezerve'den Villa Cappucino, Fethiye Ovacık bölgesinde konumlanan özel havuzlu, oldukça şık ve konforlu bir şekilde döşenmiş villamızdır. Villamız, çocuklu aileler ve kalabalık gruplar için ideal bir seçenektir. Konforlu ve rahat bir iç tasarımı bulunan villamız, market ve restoran gibi seçeneklere oldukça yakın konumda yer almaktadır.

Villamızın içerisinde 5 adet yatak odası ve 4 adet banyo bulunmaktadır. En üst katta bulunan birinci yatak odası içerisinde 1 adet çift kişilik yatak, klima, WC-duş ve jakuzi; ikinci yatak odası içerisinde 1 adet çift kişilik yatak, klima ve WC-duş bulunmaktadır. Orta kattaki üçüncü yatak odası içerisinde iki adet tek kişilik yatak ve klima bulunmaktadır; dördüncü yatak odasında bir adet tek kişilik yatak ve klima bulunmaktadır. Bu katta bir adet ortak kullanım WC-duş yer almaktadır. Villamızın giriş katında yer alan beşinci yatak odası içerisinde ise bir adet çift kişilik yatak ve klima mevcuttur; bu yatak odasındaki yatak ayrılarak iki adet tek kişilik yatak olabilmektedir. Ortak alanda ise salon-mutfak, klima, TV, ve ortak kullanım WC-duş yer almaktadır.

Not 1: Minimum konaklama sürelerinin altındaki tüm rezervasyonlarda ek 1500,-TL temizlik ücreti talep edilmektedir.

Not 2: Villamızın jakuzili yatak odası içerisinde bir tane masaj koltuğu mevcuttur.

Not 3: Villamızda Türk kahvesi ve filtre kahve makinesi mevcuttur.

Genel not : Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil doğa içerisinde konuma sahip olan tüm evlerin bilgilerinde yazılmaktadır.

Genel Not 2: Villamızın bulunduğu konum Ovacık- Hisarönü mevkiinde dönem dönem bölgesel alt yapı çalışması yapılabilmektedir. Bu çalışmadan dolayı bölgesel su ve elektrik kesintisi yaşanabilmektedir.

Yaz ayları dışında yörelerde yeni villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu eve özgü değildir, kışın faal olan tüm evlerde bulunmaktadır.

Not: 7 gece alı konaklamalarda 1500 tl temizlik ücreti alınmaktadır.

Villa Özellikleri
Genel
Bahçe
Mutfak
Yüzme Havuzu
Sauna
Şömine
Jakuzi
Otopark
Teras
Havuz Bilgileri
Havuz Tipi
Özel Havuz
Şekli
Dikdörtgen
Genişliği
8,5 m Metre
Uzunluğu
2,5 m Metre
Derinliği
1,50 cm Metre
Havalimanı
Havalimanı:57 km
Plaj
Plaj:5,5 km
Market
Market:250 m
Restaurant
Restaurant:500 m
Şehir Merkezi
Şehir Merkezi:8 km
Otogar
Otogar:200 m
Taksi
Taksi:200 m
Otogar
Hastane:8 km
Otogar
Eczane:8km
Müsaitlik Takvimi
 • Müsait
 • Dolu
 • Rezerve